Діяльність

Екскурсія-зустріч у центрі автентичної Буковини для студентів та гостей

20.04.18 20:08

18 квітня за ініціативою Чернівецької міської організації ВО “Свобода” та підтримкою обласної профспілки “Студентська «Свобода” в учбово-методичному Центрі культури Буковини до Міжнародного дня історії та культури було проведено зустріч-екскурсію для студентів ЧНУ та гостей із Запоріжжя.

За словами ініціатора заходу, голови обласної профспілки «Студентська «Свобода» Вадима Карповича, студенти залишились дуже задоволені екскурсією, вони обіцяли неодмінно повернутись сюди, щоб ще і ще раз насолодитись неповторними вишиванками, унікальною колекцією писанок та іншими експонатами старовини.

«Ми, молодь, повинні пам’ятати історію та культуру свого народу, шанувати свою маленьку батьківщину, адже без знання про наше минуле ми не зможемо побудувати майбутнє. Потреба бути ближче до історії та культури повинна стати потребою нашої молоді» – сказав свободівець Вадим Карпович.

Відвідувачі подякували за професійно проведений екскурс в минуле Буковинської культури завідувачу науково-методичного відділу дослідження та збереження традиційної культури учбово-методичного центру культури Буковини, кандидату філологічних наук Іванні Стеф’юк.

«Приємно, що серед студентської молоді є громадські активісти, які активно долучаються до популяризації глибоких фольклорних та національних традицій. Саме завдяки неоціненній роботі таких свідомих українців ми маємо можливість яскраво говорити про свою українську самоідентичність. Завдяки широкій популяризації нашої глибокої культурної спадщини та правильному тлумаченню української історії ми з гордістю називаємо себе українцями. З цього починається шанування свого культурно-історичного минулого, повага до духовних і матеріальних здобутків свого народу. Переконаний, це величне українське минуле передається в надійні руки нашої молоді» – каже голова Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» Віталій Мельничук.

#Студентська_Свобода

прес-служба профспілки «Студентська Свобода»